­

Ilgiausi anekdotai, kategorija Šeimyniniai

­
(2.25)

Policininkas Vileniškis budi šalikelėje. Mato - atlekia mašina, maždaug 180 km/h greičiu. Mašina vinguriuoja, vairuotojas - akivaizdžiai girtas. Policininkas iššoka ir ima mosuoti lazdele, vairuotojas krypteli, jį aplenkdamas, ir tuo metu dėl staigesnio posūkio prasiveria mašinos durelės ir pro jas iškrenta moteris, tuo tarpu vairuotojas nulekia toliau. Policininkas Vileniškis pripuola prie moters, kuri pasirodo besanti girta:
- Jūs gyva?
- Tttaip... O ką?
- Jūsų vyras girtas?
- O ką?
Policininkas šoką į mašiną ir nusiveja vairuotoją. Po 10 minučiu paveja ir sustabdo. Prieina prie vairuotojo:
- Sveiki, inspektorius Vileniškis,jūs girtas ir iš jūsų mašinos iškrito jūsų žmona.
- Aaa... O aš galvojau, kad apkurtau ir todėl nieko negirdžiu...

- įvertink!
­
(4.38)

Žaidžia smėlio dėžėje Petriukas ir Onytė. Petriukas labai jau nori pasirodyti prieš Onytę. Petriukas rodo Onytei mašinėlę:
- Matai, kokią aš mašinėlę turiu?
Onytė pasirausia tarp savo žaislų ir parodo, kad ir ji turi tokią pačią. Petriukas išsitraukia kastuvėlį, ir mosuoja Onytei prieš nosį. Onytė pasirausia ir pati ištraukia kastuvėlį. Nėr kaip Petriukui pasirodyti, blaškosi po smėlio dėžę ir nusprendžia - prieina prie Onytės ir nusimauna kelnes. Onytė išdidžiai atsistoja, pasikelia sijonuką, labai nustemba, kad neturi to, ką ketino parodyti Petriukui, pradeda verkti ir bėga namo. Po kurio laiko grįžta, išdidžiai iškėlusi galvą, prieina prie Petriuko ir sako:
- O man mama sakė, kad kai aš užaugsiu, šimtus tokių turėsiu!!!

- įvertink!
­
(4.46)

Praėjus porai dienų po vestuvių, vyras pasisodina žmoną ir pareiškia jai:
- Brangioji, noriu tau papasakoti apie mūsų vedybinio gyvenimo taisykles: visų pirma, aš pareidinėsiu namo kada noriu ir kaip noriu! Antra, kai pareisiu namo, man turi būti paruošta vakarienė. Jei aš negrįšiu namo neįspėjęs, tai nesvarbu, kada begrįžčiau, tu neturi teisės man priekaištauti! Aš važinėsiu su draugais žvejoti, gersiu alų ir žaisiu kortomis, ir nedrįsk man dėl to tarti nei vieno priekaištingo žodžio. Tokios yra mano taisyklės! Supratai? Klausimų bus?
- Taip, viską supratau, - atsako žmona. - Noriu tik pastebėti vieną dalyką: kasdien 7 vakaro aš ruošiuosi kaip reikiant pasidulkinti, nepriklausomai nuo to, ar tu būsi namie, ar ne!

- įvertink!
­
(4.5)

Vienas vyrukas turėjo turtingą, bet bjaurią uošvę. Kaip tai kartą pristigo vargšui ženteliui pinigų, ir ateina jis pas uošvę paskolos. O ta bū-bū-bū, toks jaunas vyras, o nesugebi užsidirbti ir t.t. ir pn. Nu galvoja vyrukas: "Batai man, jei bapkių negausiu.." Ir visai nusižeminęs klausia:
-Uošviene, tai ką man padaryt, kad jūs man paskolintumėt pinigų?
Ta ragana pagalvojo, pagalvojo ir sako:
-Nu jeigu mane palaidosit Kryžių Kalne, tai paskolinsiu pinigų.
Vyrukas apšalo:
-Kaipgi man tai padaryt?
-A sukis kaip nori.
Nu ką? Vyrukas išėjo, kitą dieną ateina ir rėžia:
-Uošviene duok babū, laidosim tave Kryžių kalne.
-Nu tai, ženteli, kaip čia dabar?
-A sukis kaip nori, laidotuvės rytoj.

- įvertink!
­
(4.3)

Atvažiavo vyras su žmona pailsėti į Ispaniją. Vieną vakarą vyras išėjo į barą, po valandos grįžta - žmonos nėra viešbučio kambaryje. Vyras išbėga į viešbučio koridorių ir klausia kambarinės:
- Kur mano žmona?
- Jūsų žmona nuėjo pas doną Pedro.
Vyras susinervino, rėkia:
- Kas tas donas Pedro ir kur jis gyvena?!
Kambarinė jam pasakė kambario numerį. Vyras nubėga iki kambario, tyliai praveria duris, įkiša galvą į vidų ir žiūri: stovi prašmatni lova, o ant jos - įdegęs, raumeningas, juodaplaukis gražuolis Pedro. Atsidaro vonios durys, iš vonios išeina vyro žmona - išbalus, susivėlus, pilvas - didelis, krūtinė - nukarus...
Vyras žiūri ir galvoja: "Dieve! Kaip nepatogu prieš doną Pedro!"

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­