­

Atsitiktinai parinkti anekdotai, kategorija Gyvūnai

­
(3.36)

Sėdi ežiukas ant kaktuso ir dainuoja: ...
- Niekada man meilės nebus per daug!!!

- įvertink!
­
(1.69)

Ant kapo iškalti paskutiniai žmogaus žodžiai: Jei jis neįjungė šviesų tai ir aš neįjungsiu...

- įvertink!
­
(2.95)

Ejo ezys misku ir baigesi papildimas.


Atsiuntė: Lorena
- įvertink!
­
(4.34)

Viena karta kiskis lekia misku ir mato : vilkas ikrites duobej ir negali islipt. Na ir pasinaudojes proga kiskis visaip ji isvadino (ir gaidziu ir durnium....) ir nubego...O vilkas glvoja, kad kai islips is duobes tai duos jam i galva. Bebegdamas kiskis sugalvojo kad reikia grist ir dar smarkiau ji isvadint. Ir begdamas jis ikrito i duobe kur ir buvo vilkas. Kiskis ir sako : zinai, as kaip tik atsiprasyt atbegau......

- įvertink!
­
(3.67)

Na karta kiskis isgelbejo meskai gyvybe. Nu meska is to dekingumo ir klausia pas zvairy ko tas noretu, na kiskis pagalvojo ir sako:
-Stakana samagono is ryto, puse metu.
Nu meska sutiko, ka cia jau darysi, visdelto gyvybe isgelbejo. Nu praeina puse metu, astuoni menesiai, metai, meska i minusa varo, kaip cia kiskiu atsikratyti, maste maste ir sumaste. Ryte kaip visada atsivelka kiskis, nu meska tik pist stakana sieros rugsties ir padave, tas tik maukt ir nera. Na meska galvoja vsio atsikraciau... Rytas, kaskas dauzosi i duris, meska atidaro...o ten kiskis, visas purtosi ir dreba. Meska tik pist kiskiui stakana samagono. Kiskis nugere truputy ir isspjove:
-Ka tu man cia duodi, vakar pas lape prie tvoros pamyzau, tai vieni vinys liko!!!

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­