­

Trumpiausi anekdotai, kategorija Narkomanai

­
(3.04)

╚► apie narkomanus ♥
Stovi ant saligatvio trys narkomanai ir stabdo masinas. Sustoja taksi. Narkomanai klausia: -Ar nuvesi iki stoties keturis? -Bet jus tik trys. -O tu ka, su mumis nevaziuosi?

Grizhta narkomanas namo, vidurnakti, nueina i virtuve pasiima puoda barshciu ir pila sau i burna tuo paciu pats apsipildamas, tuo metu ieina mama: -Suneli gal tu i lekshte isipilk? -Kas apsirukes? Ash apsirukes?

Sedi du prisiruke narkomanai bute. Vienas sako: -Iseik. Po valandos. -Neiseisiu. Po valandos. -Tada as ant taves uzsiundysiu suni. Po valandos. -Neuzsiundysi. Po valandos. -Reksai, fass. Po valandos. -Au!

Nusipirko narkomanas kazkokio naujo kaifo uz nerealias babkes, uzsimete ir nuejo namo. Atsistojo prie lango ir galvoja "keista kazko visai" truputi velaiu "Ne! Rimtai neveza, kazkoks sh..as" ir po to garsiai sako: -Jauciu einu geriau po miesta pasivaikciosiu... Mamos balsas ish virtuves: -Eik,eik a to jau tris dienas kaip debilas prie lango stovi...

Papuole narkomanas i pragara, vaikshto vaikshto ziuri - visas laukas kanapiu! Jis tik skina ir skina, tuoj atejo velnias ir sako: -Kam tu skini paziurek kiek kruvu priskinta! Narkosha pasiziuri - rimtai!pilna! Jis tik kad prades kasiakus sukti tik suka suka jam velnias ir sako: -Tu ka? paziurek kiek prisukta! Narkomanas ziuri - stebuklas ir velniui: -Duok greit dektuku!!! -Taip, taip, jei butu dektuku - butu rojus...


Ateina pas narkomana mirtis ir sako tipo einam su manim, tas atsako gerai - tik dar parukom po kasiaka ir einam. Nu paruke ir mirtis viska pamirshus ishejo. Kita diena tas pat, dar po dienos ateina mirtis ir sako : -Gerai, parukom ir ash eisiu...

Stovi narkomanas prie pelkes ir pasiemes pagali krapstosi. Prie jo prieina kitas narkomanas ir klausia: -Ka tu cia veiki? -Ryklius baidau. -Kazko nematau as tavo rykliu? -Nematai? Reiskia gerai baidau.

- įvertink!
­
(3.6)

Eina pavargęs policininkas po darbo namo, susikūprinęs visas, darbo diena buvo sunki: 3 išžaginimai, 4 plėšimai, 9 vagystės... Žiūri, parke ant suoliuko narkomanas sėdi, žolytę su pasimėgavimu traukia. Policininkui nervai nebeišlaikė, išsitraukė pistoletą ir nušovė narkomaną. Narkomanas net žolytės nespėjo eilinį kartą užtraukti, kaip atsidūrė rojuje. Mato - žolytė dar dega, tai jis užsitraukė ir apsidairė. O čia Dievas priėjo ir klausia:
- Ką čia darai?
- Žolytę rūkau.
- Nagi duokš pamėgint.... Nu geras daiktas! Klausyk, aš tave atgal į žemę nusiųsiu, o to žolytę augink ir man čionai pristatinėk, gerai?
Narkomanas sutiko. Dievas jį nusiuntė atgal į žemę. Po savaitės eina tas pats policininkas, žiūri - sėdi narkomanas ant suoliuko, žolytę traukia!
- Klausyk, taigi aš tave dar prieš savaitę nušoviau! Kaip tu čia vėl?
- O mane Dievas atgal atsiuntė.
- O kad man taip kokius trejus metus atgal... Tikrai kitaip gyvenimą susitvarkyčiau, bizniuką kokį padaryčiau...
Narkomanas:
- Jokių problemų. Galiu suveikt. Tris metus atgal permesim.
Policininkas:
- Tikrai? O kiek tas kainuos?
Narkomanas:
- 1 kg žolės. Atneši - bus tau trys metai atgal.
Policininkas greitai žolės suorganizavo, atnešė, atidavė ir pykšt dar kartą narkomaną. Narkomanas vėl į rojų. Dievas klausia:
- Na? Atnešei žolės?
- Va, visas kilogramas. Turiu tokį nedidelį prašymėlį... Policininkas, kuris gavo tą žolę, prašė, kad kaip nors jį tris metus atgal perkelti, jis nori sau gyvenimą pataisyti... Ar negalėtumėt padėt?
Dievas:
- Jokių problemų. Va ten, už kalvelės rasi varpinę. Nueisi, paskambinsi tris kartus, tris metus atgal tą policininką perkelsi.
Narkomanas nuėjo. Dievas laukė, laukė... Jau vakaras atėjo, saulė nusileido. O narkomano kaip nėr taip nėr. Neiškentęs nuėjo prie varpinės, žiūri - narkomanas varpinėje įsikabinęs kad skalambija, kad skalambija ir rėkia:
- Nu "žalias", aš tave pas dinozaurus nusiųsiu!

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­