­

Naujausi anekdotai, kategorija Politiniai

­
(3.03)

Skelbimai:
"Grupė verslininkų siūlo už Osamos bin Ladeno galvą 100 milijonų dolerių".
"Grupė klonavimo specialistų ieško Osamos bin Ladeno abipusiai naudingam bendradarbiavimui".

- įvertink!
­
(4.25)

Eina Vytauto prospekto šaligatviu vienoje pusėje Lansbergis, o kitoje bobulka. Bobulka pažiūrėjo į Lansbergį ir iškelė vieną kumštį į viršų. Lansbergis irgi kumščiu pamojo. O bobulka nepėsčia buvo - ir antrą kumštį iškėlė. Lansbergis, kaip labai inteligentiškas tautietis tik pasukiojo pirštu prie smilkinio ir nuėjo.
Grįžta Lansbergis namo ir pasakoja Gražinai - Žinai, sako, susitinku bobulka, o ta man rodo - į snukį gausi. Aš jai - pati gausi. Jinai - tu manęs nežinai, aš du kartus daugiau duosiu. Nu ką, galvoju, pasimaišė bobulytei, ir nuėjau.
Grįžta bobulka namo ir pasakoja: žinot, susitikau Lansbergį, rodau - laikai valdžią. Tas man - laikau. Aš jam - laikyk stipriau. O jis - Tai kad proto neužtenka...

- įvertink!
­
(3.16)

Prezidentas Paksas per rinkimų kampaniją žadėjo gerbti Žmogaus ir Piliečio teises... Tačiau, matyt, negerbė, nes Žmogus ir Pilietis jį išvadino politiniu lavonu.

- įvertink!
­
(3)

Ne toks baisus Bilas, kaip jo Klintonas.

- įvertink!
­
(4)

Nuvažiavo politikas į kaimą pas savo bobutę paatostogauti. Na, bobutė jo ir prašo:
- Klausyk, anūkėli, gal galėtum man mėšlą kiaulidėje iškaupti, o tai kiaulės jau skęsta?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobutė užeina į kiaulidę, mato - visas mėšlas surinktas, sukrautas į didelę dėžę. Bobutė sako:
- Ale gi šaunuolis tu, netiesą žmonės sako, kad jūs, politikai, dirbti nemokate...
Kitą dieną bobulė sako:
- Klausyk, anūkėli, gal galėtum man tą mėšlą po laukus išdrabstyt, patręšt?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobulė nueina į laukus - mato visur išbarstyta, gražiai, po lygiai patręšta. Bobutė ir vėl stebisi:
- Ale gi tikrai meluoja žmonės, kai sako, kad jūs, politikai, niekam tikę...
Trečią dieną bobulė sako:
- Klausyk, anūkėli, vat vištos daug kiaušinių pridėjusios, gal galėtum man juos išrūšiuoti - į vieną pintinę didelius, o į kitą - mažus?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobulė ateina, mato: Sėdi jos anūkas prie pintinių, laiko porą kiaušinių rankose, bet niekas neišrūšiuota, pintinės tuščios. Bobulė klausia:
- O tai kas atsitiko, kad nieko nepadarei?
O anūkas jai ir sako:
- Taigi, matai, bobut, aš politikas esu... Mėšlą rinkti ir drabstyti tai esu pripratęs, bet sprendimų priimdinėti - tai jau niekaip nemoku...

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­