­

Trumpiausi anekdotai, kategorija Politiniai

­
(4)

Nuvažiavo politikas į kaimą pas savo bobutę paatostogauti. Na, bobutė jo ir prašo:
- Klausyk, anūkėli, gal galėtum man mėšlą kiaulidėje iškaupti, o tai kiaulės jau skęsta?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobutė užeina į kiaulidę, mato - visas mėšlas surinktas, sukrautas į didelę dėžę. Bobutė sako:
- Ale gi šaunuolis tu, netiesą žmonės sako, kad jūs, politikai, dirbti nemokate...
Kitą dieną bobulė sako:
- Klausyk, anūkėli, gal galėtum man tą mėšlą po laukus išdrabstyt, patręšt?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobulė nueina į laukus - mato visur išbarstyta, gražiai, po lygiai patręšta. Bobutė ir vėl stebisi:
- Ale gi tikrai meluoja žmonės, kai sako, kad jūs, politikai, niekam tikę...
Trečią dieną bobulė sako:
- Klausyk, anūkėli, vat vištos daug kiaušinių pridėjusios, gal galėtum man juos išrūšiuoti - į vieną pintinę didelius, o į kitą - mažus?
Politikas sutiko. Po kelių valandų bobulė ateina, mato: Sėdi jos anūkas prie pintinių, laiko porą kiaušinių rankose, bet niekas neišrūšiuota, pintinės tuščios. Bobulė klausia:
- O tai kas atsitiko, kad nieko nepadarei?
O anūkas jai ir sako:
- Taigi, matai, bobut, aš politikas esu... Mėšlą rinkti ir drabstyti tai esu pripratęs, bet sprendimų priimdinėti - tai jau niekaip nemoku...

- įvertink!
­
(2.87)

Lietuvos Respublikos Nupušimo reikalų ministerija.
I-masis posėdis.
Nutarimas nr.1
Nustatyti, kad bus įkurta Gimtosios kalbos komisija, kuri aiškins lietuviams, kaip šnekėti lietuviškai, ir kad šios komisijos darbuotojai bus vadinami kalbininkais.
Nutarimas nr.2
Nustatyti, kad bus įkurta Tėvynes nagų komisija, kuri aiškins LR piliečiams, kaip taisyklingai lietuviškai kirpti nagus. Taip pat nustatyti, kad šios komisijos nutartis nr. 1, įsigaliojanti nuo šios komisijos įkurimo dienos, yra kaip toliau pateikiama:
Lietuvos Respublikos piliečiai nuo šiol privalo kirpitis nagus kas dvi dienos, pradedant nuo šiandien. Nagai turi būti nukerpami ties 0,781543 mm. Nagai turi būti kerpami tik Utenos Žirklių Cecho pagamintomis žirklėmis. Moterims nėra leidžiama nagų lygintis dildėmis, nes šis instrumentas buvo išrastas ne lietuviakalbio asmens. Nagų kirpimas(is)/ trumpinimas(is) bet kokiais ne Lietuvos piliečių išrastais nagų kirpimo/ trumpinimo prietaisais yra griežtai draudžiamas. Išskirtine tvarka, Lietuvos Respublikoje legaliai gyvenantiems nuolatiniams arba laikiniems gyventojams yra leidžiama vieną kartą per mėnesi naudotis nagų kirpimo įtaisais, sukurtais jų kitos pilietybės šalyje, arba tokios šalies piliečių. Bet koks nusižengimas šiam, arba nevykdymas šio įsako yra baudžiamas administracine tvarka, pinigine bauda nuo 800(aštuonių šimtų) iki 2000(dviejų tūkstančių) litų.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2021. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­