­

Ilgiausi anekdotai, kategorija Profesijos

­
(3.42)

Policininkas Vileniškis tyko prie baro, laukia išgėrusių vairuotojų. Mato - iš baro išeina didelė kompanija, vienas iš jų - girtutėlis, kaip šliurė. Draugai jį, svyruojantį nuveda prie mašinos, patys - susėda į savas, visi ima važiuoti. Policininkas Vileniškis greitai šoka į savo mašiną, pasiveja tą patį girčiausią ir sustabdo:
- Inspektorius Vileniškis, noriu patikrinti jūsų blaivumą, papūskite.
Žmogelis papučia - visiškai blaivas. Policininkas paprašo papūsti dar kartą - rezultatas tas pats. Ima aiškintis:
- Bet juk aš mačiau, kad jūs iš baro išėjote visiškai girtas?
- Aha, tai buvo dėmesį atitraukiantis manevras.

- įvertink!
­
(3.71)

Trys žymūs psichologai - Freudas, Jungas ir Adleris susiruošė kartu į medžioklę. Beeinant Freudas pasiūlo medžioti vilkus. Tačiau aniedu nesutinka.

Jungas siūlo medžioti antis, tačiau likę du vėl nesutinka. Galop, kai Adleris pasiūlė medžioti kiškius ir vėl neįtiko, visi nusprendė eiti medžioti atskirai ir vakare susitikti prie laužo.

Ateina vakaras, prie laužo susitinka Jungas ir Adleris. Freudo nėra. Na jie nieko nelaukdami ima keptis laimikius ir kalbėtis:

- Klausyk, Karlai Gustavai (Jungai), man tas Sigmundas (Freudas) visai nebepatinka. Nebepatinka man jo idėjos, - sako Adleris.

- Nepatinka tai nevalgyk, - atkerta Jungas.

- įvertink!
­
(4.43)

Į autobuso stotelę visas suplukęs skuodžia vyriškis su dviem arbūzais po pažastimis... Autobusas pradeda važiuoti.. Vyriškis net išraudęs lekia paskui, iškrenta arbūzas, sudūžta, žmogelis paknopstomis vistiek lekia paskui autobusą... Iškrenta antras arbūzas, sudūžta, bet
vistiek vyriškis skuodžia įkandin autobuso. Žmonės viduje autobuso žvengia iki nukritimo iš to vyruko pastangų pasivyti autobusą. Vienas keleivis iškiša galvą pro langą ir rėkia tam bėgančiam:
- Eiii, nebesivyk, nes mes čia, autobuse, apsimyšim iš juoko!!!
Bebėgantis vyriškis atsako:
- Jūs apsišiksit, kai sužinosit, kad aš to autobuso VAIRUOTOJAS!!!

- įvertink!
­
(3.07)

Vaikų darželyje atsitiko nelaimė. Visi vaikai staiga ėmė neįtikėtinai bjauriai keiktis. Darželio direktorė ėmė aiškintis ir sužinojo, kad prieš tai buvo atėję du elektrikai, laidų tvarkyti. Išsikviečia vieną iš jų ir klausia:
- Sakykite, ar ko nors neatsitiko, kai jūs buvote mūsų vaikų darželyje?
- Na, nieko įpatingo... Gal tik... Na...
- Kas?
- Na... Kai mano viršininkas litavo laidus, aš laikiau kopetėles... Ir išlydytas alavas ėmė lašėti man ant galvos...
- Ir ką jūs tuomet darėte?
- Na, aš tiesiog pasakiau: "Ponas viršininke, argi jūs nepastebite, kad man ant galvos laša išlydytas alavas? Prašau taip nedaryti!"

- įvertink!
­
(4)

Vienoje įstaigoje atsilaisvino buhalterės vieta. Vadovai pasikvietė kelias buhalteres ir ėmė klausinėti. Pirmą testuoti ėmė jaunutę, kokių 22 metų amžiaus buhalterę:
- Kiek bus 2 kart 2?
- 4, - atsakė ta.
Vadovai pamąstė ir nutarė, kad buhalterė netinkama - per daug sąžininga. Pakvietė kitą, gerokai vyresnę, kokių 40 metų amžiaus:
- Kiek bus 2 kart 2?
- O kiek jums reikia?
Vadovai pamąstė, neapsispręsdami: "Na, gal ir tiktų... Bet kažkokia per daug sukalbama". Nutarė išbandyti trečią, jau besiruošiančią į pensiją:
- Kiek bus 2 kart 2?
- Hmmm... 79.
- O čia kaip taip?
- Paprastai: 50 jums, 25 man, 4 į kasą.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­