­

Trumpiausi anekdotai, kategorija Profesijos

­
(4.43)

Į autobuso stotelę visas suplukęs skuodžia vyriškis su dviem arbūzais po pažastimis... Autobusas pradeda važiuoti.. Vyriškis net išraudęs lekia paskui, iškrenta arbūzas, sudūžta, žmogelis paknopstomis vistiek lekia paskui autobusą... Iškrenta antras arbūzas, sudūžta, bet
vistiek vyriškis skuodžia įkandin autobuso. Žmonės viduje autobuso žvengia iki nukritimo iš to vyruko pastangų pasivyti autobusą. Vienas keleivis iškiša galvą pro langą ir rėkia tam bėgančiam:
- Eiii, nebesivyk, nes mes čia, autobuse, apsimyšim iš juoko!!!
Bebėgantis vyriškis atsako:
- Jūs apsišiksit, kai sužinosit, kad aš to autobuso VAIRUOTOJAS!!!

- įvertink!
­
(3.71)

Trys žymūs psichologai - Freudas, Jungas ir Adleris susiruošė kartu į medžioklę. Beeinant Freudas pasiūlo medžioti vilkus. Tačiau aniedu nesutinka.

Jungas siūlo medžioti antis, tačiau likę du vėl nesutinka. Galop, kai Adleris pasiūlė medžioti kiškius ir vėl neįtiko, visi nusprendė eiti medžioti atskirai ir vakare susitikti prie laužo.

Ateina vakaras, prie laužo susitinka Jungas ir Adleris. Freudo nėra. Na jie nieko nelaukdami ima keptis laimikius ir kalbėtis:

- Klausyk, Karlai Gustavai (Jungai), man tas Sigmundas (Freudas) visai nebepatinka. Nebepatinka man jo idėjos, - sako Adleris.

- Nepatinka tai nevalgyk, - atkerta Jungas.

- įvertink!
­
(3.42)

Policininkas Vileniškis tyko prie baro, laukia išgėrusių vairuotojų. Mato - iš baro išeina didelė kompanija, vienas iš jų - girtutėlis, kaip šliurė. Draugai jį, svyruojantį nuveda prie mašinos, patys - susėda į savas, visi ima važiuoti. Policininkas Vileniškis greitai šoka į savo mašiną, pasiveja tą patį girčiausią ir sustabdo:
- Inspektorius Vileniškis, noriu patikrinti jūsų blaivumą, papūskite.
Žmogelis papučia - visiškai blaivas. Policininkas paprašo papūsti dar kartą - rezultatas tas pats. Ima aiškintis:
- Bet juk aš mačiau, kad jūs iš baro išėjote visiškai girtas?
- Aha, tai buvo dėmesį atitraukiantis manevras.

- įvertink!
­
(4.19)

Tą pačią naktį numirė kunigas ir mokesčių inspektorius. Abu pakliuovo prie rojaus vartų. Petras, vos pamatęs mokesčių inspektorių, įsileido jį į rojų, o prie kunigo ėmė kabinėtis, kol galų gale pareiškė, kad pasiųs jį į pragarą. Kunigas pabandė prieštarauti:
- Šventas Petrai, betgi aš visą gyvenimą dorai pragyvenau, nieko nevogiau, meldžiausi, dorai gyvenau, kitus nuo nuodėmių saugojau. O štai tas inspektorius... Pats juk žinai, kaip jis gyveno, tas vagis...
- Na ir kas, - tarė Petras, - tačiau, kai tu skaitydavai pamokslus bažnyčioje, parapijiečiai miegodavo, o kai tas inspektorius pas ką užeidavo, visi iškart imdavo melstis!

- įvertink!
­
(3.82)

Futbolo teisėjas, vienose rungtynėse aiškiai šališkai teisėjavęs prieš šeimininkų komandą, iš aiktelės buvo išvestas su policijos apsauga. Persirengimo kambaryje teisėjas sedėjo užsodengės veidą, kol pas jį neatėjo svečių komandos treneris.
-Gėda? - paklausė šis.
Teisėjas sukūkčiojo.
-Suprantu... šiaip ačiū - be tavęs tikrai būtume pralaimėję. O tau jau sumokėjo?
Teisėjas neigiamai papurtė galvą.
-Spaudimą darė?
Teisėjas vėlgi purto galvą.
-Užmušti grasino?
Vėl tas pats.
-O tai ko gi tu taip?
Teisėjas baisiausiai apsižliumbęs pasižiūrėjo į trenerį ir tarė:
-Tu nepatikėsi, bet aš jūsų komandos sirgalius.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­