­

Atsitiktinai parinkti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(3.21)

Atvažiavo čiukčia į Maskvą. Žino tik vieną rusišką frazę - "Kak dela?". Važinėja autobusu, Žvalgosi. Įlipa kontrolė. Sako čiukčiai:
- Duokit savo talonėlį.
Čiukčia:
- Kak dela?
Kontrolė pabando dar kažką šnekėtis, o čiukčia vis tą patį... Nu, išlaipino, tiksliau, išspyrė lauk vargšelį čiukčią, ir nuvažiavo. Įlipo čiukčia į kitą autobusą, toliau važinėjasi... Ir vėl kontrolė - reikalauja talonėlio, o čiukčia jiems vis "Kak dela?", "Kak dela?". Ir vėl išspyrė. Susinervino čiukčia, kad jam susikalbėti neišeina. Vėl įlipo į autobusą, važiuoja. Mato negras šalimais stovi. Čiukčia galvoja - "Tas negras matyt iš Afrikos. Turbūt jam irgi čia nemiela gyventi. Reik su juo pakalbėti - gal atrasiu draugą...". Pasisuka į negrą, ir sako:
- Kak dela?
O negras jam sako:
- Potomu, čto.

- įvertink!
­
(3.17)

Nuvyko kartą rusas į Jerevaną, pasivaikščiojo po gražų miestą, į pavakarį užsuko į seną parką. Vaikščioja, dairosi ir staiga ant sienos mato užrašą: "Saugokitės armėnų!". Priėjęs arčiau, pamatė dar vieną tokį pat užrašą, tik parašytą žemiau. Beskaitydamas pamatė dar kažkokį užrašą, tik parašytą visai prie žemės ir smulkiomis raidėmis, rusas pasilenkė dar žemiau, kad geriau matytųsi...
- Ooooooo! – staiga pasigirdo ruso riksmas.

- įvertink!
­
(2.5)

Amerikietis užvažiavo pas draugą į Londoną. Vikšto jie po miestą, žiūrinėja. Amerikietis galų gale sako:
- Žinai, nuobodu čia pas jus. Pastatai kažkokie maži. Vat, pavyzdžiui, šitas pastatas: Niujorke jis būtų bent dešimtį kartų didesnis.
- Žinoma, - patvirtina anglas, - tai juk psichiatrinė ligoninė!

- įvertink!
­
(2.67)

Žydas ir rusas randa lobį. Rusas ir sako:
- Žinai, ką, pasidalinam tą lobį broliškai...
- Ne, ne, ne geriau jau per pusę...

- įvertink!
­
(2.33)

Vienam čiukčiui sugedo laikrodis.Nunešė jis jį pas laikrodžių meistrą, kuris irgi buvo čiukčis. Mechanikas,išardęs laikrodį, pamate kad tarp mechanizmo dantračių užstrigęs negyvastarakonas. Taigi, mechanikas ir sako:
- Neveiks.
- Kodėl?
- Mašinistas numirė.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­