­

Atsitiktinai parinkti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(4.1)

Na pagavo viena karta naujasis rusas auksine zuvele. Ta ir klausia koki nora ispildyti. Naujasis rusas galvoja nesugalvoja - ir taip viska turi. NA zuvele ir sako - bus tau gerai auksines rankeles? Zmogus sutinka, vistiek nieko geriau nesugalvoja.
Na gryzineja jau namo rusas is zvejybos, tik masina sugedo. Jau rusas skambins remonto dirbtuvems - pacios rankeles puole ir viska sutvarke. Gryzta zmogus namo - valgyt uzsimane. jau tuoj skambins uzsakyt pica - pacios rankeles puole ir puikia pica padare. Na zmogus ir kekse nusisamdyt uzsimane - jau rankeles dirba.
"E" - pamane rusas, - "betgi as oraliniu budu norejau!". Tuoj rankeles uz galvos ir kad lenkia galva, kad lenkia! :)))

- įvertink!
­
(4.17)

Lietuvi, atmink: kol tu čia skaitai anekdotus, kiniečiai dauginasi!!!

- įvertink!
­
(2.5)

Čiukčius skęsta ir rėkia:
- Daug vandens geriu!!! Labai daug vandens geriu!!! Turbūt čia per visą naktį pasiliksiu!!!

- įvertink!
­
(4.07)

Eina du žydai, pamato dideli š*dą. Vienas ir klausia kito, ar tu suvalgytum ta š*dą už milijoną? Kitas pamąsto, velnias, pinigai dideli, juk milijonas! Sako, gerai. Šiaip ne taip sulapojo tą š*da, pirmasis žydas išsiėmė piniginę, atseikėjo milijoną. Eina žydai toliau. Vėl mato, kad pri**kta.Dabar jau antrasis (turintis lengvai uždirbtų pinigų), klausia pirmojo, - o ar tu tą š*dą suvalgytum už milijoną? Tas ir pagalvojo, pinigai nemaži. Suvalgysiu - pasiryžta. Per jėgą, šiaip ne taip sukimšo jis tuos ekskrementus. Antrasis išsitraukė piniginę, ir atskaičiavo suderėtus pinigus. Eina toliau. Vienas sako: klausyk kaiptai mes čia figovai - š*do prisiėdem, o nieko neuždirbom. Kitas atsako: na ir kas, užtat apyvarta kokia!

- įvertink!
­
(3.67)

Grįžta toks mažas mažas vyras iš komandiruotės, užeina namo, o ten pilna svetimų drabužių, žmona laiminga guli lovoje, o be to girdi, kad kažkas prausiasi jo vonioje. Įbėga žmogelis į vonią, o ten didelis didelis gruzinas prausiasi. Mažas žmogelis beviltiškai ima šaukti:
- Aš, aš, aš tave papjausiu!
Gruzinas nereaguoja. Žmogelis, jau žymiai tyliau:
- Aš, aš, aš tave pasmaugsiu.
Gruzinas vis tiek nereaguoja. Žmogelis, jau visai tyliai:
-Aš, aš, aš tave nužudysiu...
Gruzinas:
- Ė, mėlasis, pas tave ragai yra, gerai? Tai vat, su tuo ragas ir užbadyk manė.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­