­

Atsitiktinai parinkti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(4.14)

Ar žinote, kad politkorektiški amerikiečiai Nigeriją vadina Afroamerika?

- įvertink!
­
(4.2)

Du suvalkiečiai kalbasi:
- Žinai, vakar roviausi dantį mokamoje poliklinikoje.
- Ir kaip? Smarkiai skiriasi nuo nemokamos?
- Visiškai tas pats - dantį išrovė, o pinigų taip ir neįstengė.

- įvertink!
­
(4.14)

Nuvyko užsienio žurnalistas į Čečėniją. Išeina jis iš aerouosto pastato ir pamato prieš save čečėną su automatu ir dideliu peiliu. Aišku, labai išsigando ir jau ruošiasi bėgti į šoną. Čečėnas ir sako:
"Ei, ten nebėk, primuš tave, daiktus ir drabužius atims"
Puolė žurnalistas į kitą pusę, o čečėnas vėl sako:
"Ir ten nebėk, ten irgi primuš tave, daiktus ir drabužius atims"
Žurnalistas ir klausia:
"Tai ką man daryti?"
Tas atsako:
"Gali nusirengti ir palikti visus savo daiktus čia."

- įvertink!
­
(3.38)

Mokslininkai nutarė padaryti psichologinį eksperimentą su kelių tautybių žmonėmis. Visiškai tuščiame kambaryje pastatė taburetę, į ją įkalė vinį, taip kad kyšotų smaigalys ir ėmė įleidinėti skirtingų tautų atstovus.

Pirmą įleido žydą. Tas įėjo, apžiūrėjo taburetę, pabeldė į duris, atidariusiems mokslininkams pasakė, kad kreipsis į teismą dėl tautinės diskriminacijos ir paprašė pinigų. Pasakius, kad kitų tautų žmonėms bus duodama ta pati taburetė su viniu, apsiramino ir išėjo.

Antrą įleido lietuvį. Tas įėjo, atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiurėjo kyšantį vinį, apsižvalgė, nutaręs, kad lyg ir niekas nestebi, išsitraukė iš kišenės dėžutę smeigtukų, visus sudėliojo ant taburetės ir pasiprašė išleidžiamas.

Trečią įleido škotą. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiūrėjo taburetę, pamatė ant jos krūvą smeigtukų ir kyšančią vinį. Smeigtukus surinko ir susidėjo sau į kišenę, vinies ištraukti jam nepavyko...

Ketvirtą įleido baltarusį. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiūrėjo kyšantį vinį, tada sumurmėjo: "matyt, taip reikia...". Ir gailiai sudejavęs, vėl atsisėdo ant tos taburetės. Po valandos, neapsikentę mokslininkai jį išprašė patys.

Penktą įleido rusą. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, pažvelgė į taburetę, ją sugriebė ir priėjo prie durų. Mokslininkams atidarius, ėmė juos daužyti ta pačia taburete, garsiai keikdamasis.

Tokiu būdu, eksperimentas baigėsi dėl sutrikusios mokslininkų sveikatos.

- įvertink!
­
(2.85)

Atvažiuoja suvalkietis pas draugą į svečius. Tie susėda, šnekasi, prisimena gerus laikus ir, žinoma, geria. Gėrė, gėrė, prisigėrė, nusprendė kad jau laikas gult, padėjo gėrimus į spintą - o kadangi gyveno biednai sugulė visi į vieną lovą. Šeimininkas, svečias ir svečio žmona. Neužilgo kažkas atėjo ir šeimininkas nuėjo į virtuvę su atėjūnu šnektelti. Tada suvalkas lipa ant ruso žmonos - o ta sako:
- Nelipk, nespėsi.
Na, suvalkas ir galvoja, nespėsiu tai nespėsiu. Po kurio laiko vėl lipa - žmona sako:
- Nelipk, juk tikrai nespėsi.
Na, suvalkietis galvoja, reikia palaukti... Po kiek laiko, neapsikentęs vėl lipa. Draugo žmona sako:
- Nu gerai, bet greitai... Nes dar nespėsi...
Suvalkas staigiu judesiu užsiropsčia ant draugo žmonos, persiverčia per ją, staigiai iki spintos, atsidaro butelį, išbaigia gert ir sugrįžęs į lovą, sako moteriai:
- Matai, vistik suspėjau.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­