­

Atsitiktinai parinkti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(3.75)

Skrenda čiukčia lėktuvu, šalia jo sėdi moteris, o už jos - josios vyras. Vyras prašo, kad čiukčia persėstų į jo vietą,
nes jam esą žūtbūt reikia pasikalbėti su žmona. Čiukčis nė už ką nesutinka - mol, tenai lango nėra (iliuminatoriaus ta prasme)... Šalia stovinti stiuardesė viską girdėjo. Ji kažką šnipšteli čiukčiui į ausį, ir tas greit persėda į vyriškio vietą. Lėktuvui nusileidus, vyras klausia stiuardesės:
- Ka jūs jam pasakėt?
- Aš pasakiau, kad ši eilė į Vladivastoką neskris...

- įvertink!
­
(3.22)

Ponia Smit iš Amerikos atvažiavo pas draugus į Paryžių. Tie klausinėja:
- Kaip gyvenate? Kaip jūsų sūnūs?
- Oi, gyvenu sunkiai, o visi trys sūnūs tarnauja kariuomenėje: vienas - Irake, kitas - Korėjoje, trečias - Dominikos Respublikoje...
- O jūsų vyras?
- O jis dabar važinėja po pasaulį su paskaitų ciklu apie rusų ir kiniečių kišimąsi į užsienio valstybių vidaus reikalus...

- įvertink!
­
(3.75)

Arabų šeichas rodo Europos milijonieriui savo naują "Rols-Roisą" - kabrioletą. Tas pastebi kažkokį deimantais inkrustuotą mygtuką:
- O ką daro šitas?
- Ai, čia jei lietus lyja...
- Stogą uždengia?
- Ne, tiesiog išjungia lietų.

- įvertink!
­
(2)

Mažoji Laimutė melžiasi prieš miegą:
- Brangusis Dievuli, saugok mano tėvelį ir mamytę, ir tetą Lizą... Ir padaryk, kad Paryžius būtų Anglijos sostinė, nes kitaip mano kontroliniame darbe bus klaida!

- įvertink!
­
(4.2)

Italas, prancūzas, lietuvis, kinietis ir žydas kartą užėjo į kavinę. Visi užsisakė arbatos. Deja, kavinė buvo ne itin gera ir greitai kiekvienam į arbatą įkrito po musę. Kai priėjo oficiantas, italas puolė ant jo rėkti, griebė puodelį ir išpylė oficiantui ant marškinių. Prancūzas mandagiai paprašė atnešti kitą arbatos puodelį. Tuo tarpu lietuvis spėjo musę iš arbatos išgriebti ir arbatą išgerti. Kinietis irgi išgriebė musę, bet ją su pasigardžiavimu suvalgė. O tai pamatęs žydas iš savo puodelio išgriebtą musę pasiūlė kiniečiui dvigubai brangiau, nei kainavo arbata.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­