­

Ilgiausi anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(3.92)

+10 Vilniaus miesto butų gyventojai susisupa į megztinius ir apsiauna vilnones kojines. Suomiai sodina gėles.
+5 Suomiai deginasi saulėje.
+2 Itališki automobiliai neužsiveda.
0 Užšala distiliuotas vanduo.
-1 Kvėpavimas pavirsta matomu. Pats laikas planuoti atostogas prie Viduržemio jūros. Politikai pradeda nerimauti dėl benamių žmonių likimo. Suomiai valgo ledus.
-4 Jūsų katinas nori pas jus į lovą.
-7 Suomiai uždaro grilių kepimo ant laužo sezoną.
-10 Laikas planuoti atostogas kur nors Afrikoje. Suomiai eina maudytis į eketę ežere.
-12 Taip šalta, kad net nesninga.
-15 Vilniaus miesto butų gyventojai įsijungia šilumą.
-23 Amerikietiški automobiliai neužsiveda. Sunku čiuožinėti.
-26 Sunku kvėpuoti.
-29 Jūsų katinas nori kartu su jumis į jūsų pižamą.
-31 Nerekomenduojama bučiuotis.
-33 Japoniški automobiliai neužsiveda. Suomijos nacionalinė futbolo komanda pradeda treniruotis pavasario sezonui.
-35 Laikas planuoti dviejų savaičių trukmės maudynes karštoje vonioje. Suomiai nusikasinėja sniegą nuo namo stogo.
-39 Užšala gyvsidabrinis termometras. Nerekomenduojama galvoti. Suomiai užsisega viršutinę baltinių sagą.
-43 Jūsų automobilis norėtų pas jus į lovą. Suomiai apsivelka vilnonį megztinį.
-45 Suomiai priveria kambario langą.
-50 Ruoniai pasitraukia iš Grenlandijos. Suomiai pakeičia pirštuotas pirštines į kumštines.
-60 Suomiai užsideda kailinę kepurę.
-70 Baltosios meškos pasitraukia iš Šiaurės Ašigalio.
-75 Kalėdų Senis pasitraukia nuo Poliarinio Rato. Suomiai užsilenkia kepurės ausis žemyn. ...
-268 Suskystėja helio dujos.
-273 Absoliutus nulis. Sustoja bet kokių elementarių dalelių judėjimas. Suomiai pripažįsta, kad jau tikrai pradeda darytis vėsoka.

- įvertink!
­
(3.76)

Atsivaro naujasis rusas į Lietuvos viešbutį. Išlipa iš mašinos, paduoda apsaugai raktelius - nuvaryti mašiną į garažą, numeta 100 baksų. Šveicoriui, atidariusiam duris - vėl 100 baksų. Berniukui, atnešusiam bagažą - dar 100 baksų.

Viešbučio chebra - apakusi: tai bent! Tik strykčioja aplink naująjį klienta, tik raitosi, o pinigai taip ir žyra į kairę ir į dešinę. Visi gatavi iš kailio išsinerti. Pagaliau naujasis rusas įsikuria savo kambaryje ir pravėręs duris, moja kambarinei:
-Tiuty tiutiu!

Ši net tūpteli iš susijaudinimo. Smegenėlėse suverda, kad kažko yra prašoma, o pati nieko nesupranta. Lekia į registratūrą ir šaukia suprakaitavusiems darbuotojams:
-Naujasis rusas prašo atnešti "tiuty tiutiu"!

O baaa! ??? Registratūroj net pažaliavę visi iš baimės, dūlina tiesiai pas administratorių:
-Jam reikia "tiuty tiutiu" ir tučtuojau! Ką daryti?

Administratorius gužčioja pečiais, skambina viešbučio valdžiai. Šie naršo po visus žodynus, skambina kolegoms, konsultuojasi su garsiausiomis firmomis, ką reiškia tas "tiuty tiutiu"... Veltui! Vienu žodžiu, viešbutyje - juoda panika, krenta žemėn pešami plaukai, visi skaldo savas versijas, tačiau - be rezultatų...

Staiga atsigrūda į viešbutį dar vienas naujasis rusas. Viešbučio chebrai - vienintelė išeitis! Visa gauja puola prie apstulbusio svečio ir puola kamantinėti:
- Būk žmogus, pasakyk, ką pas jus Rusijoje reiškia "tiuty tiutiu"?

Naujasis rusas net nesusimasto:
- Na, jūs, lietuviai, ir duodat! Taigi, čia angliškai: "Two tea to two"! Vaska turbūt prašė atnešti dvi stiklines arbatos į antrą numeri!

- įvertink!
­
(3.35)

Mokslininkai nutarė padaryti psichologinį eksperimentą su kelių tautybių žmonėmis. Visiškai tuščiame kambaryje pastatė taburetę, į ją įkalė vinį, taip kad kyšotų smaigalys ir ėmė įleidinėti skirtingų tautų atstovus.

Pirmą įleido žydą. Tas įėjo, apžiūrėjo taburetę, pabeldė į duris, atidariusiems mokslininkams pasakė, kad kreipsis į teismą dėl tautinės diskriminacijos ir paprašė pinigų. Pasakius, kad kitų tautų žmonėms bus duodama ta pati taburetė su viniu, apsiramino ir išėjo.

Antrą įleido lietuvį. Tas įėjo, atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiurėjo kyšantį vinį, apsižvalgė, nutaręs, kad lyg ir niekas nestebi, išsitraukė iš kišenės dėžutę smeigtukų, visus sudėliojo ant taburetės ir pasiprašė išleidžiamas.

Trečią įleido škotą. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiūrėjo taburetę, pamatė ant jos krūvą smeigtukų ir kyšančią vinį. Smeigtukus surinko ir susidėjo sau į kišenę, vinies ištraukti jam nepavyko...

Ketvirtą įleido baltarusį. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, apžiūrėjo kyšantį vinį, tada sumurmėjo: "matyt, taip reikia...". Ir gailiai sudejavęs, vėl atsisėdo ant tos taburetės. Po valandos, neapsikentę mokslininkai jį išprašė patys.

Penktą įleido rusą. Tas atsisėdo ant taburetės, šaukdamas pašoko, pažvelgė į taburetę, ją sugriebė ir priėjo prie durų. Mokslininkams atidarius, ėmė juos daužyti ta pačia taburete, garsiai keikdamasis.

Tokiu būdu, eksperimentas baigėsi dėl sutrikusios mokslininkų sveikatos.

- įvertink!
­
(4.13)

Maskva. Žiema. Ant sniego mažas berniūkštis gainioja futbolo kamuolį. Staiga - dūžtančio lango garsas. Išbėga piktas kiemsargis, susiraukęs rusiškas kiemsargis, su šluota rankose, ir vejasi berniūkštį. Vaikas pasileidžia į kojas ir bėgdamas galvoja: " Velniam man visa tai? Kam man šis berniūkščio su futbolo kamuoliu įvaizdis? Pamuokos - paruoštos, kodėl aš nesėdžiu namie ant sofos ir neskaitinėju kokios nors savo mėgstamo rašytojo Ernesto Hemingvėjaus knygos?"

Havana. Ernestas Hemingvėjus sėdi savo užmiesčio vilos kabinete, rašo paskutiniuosius eilinio romano puslapius ir mąsto: "Kam man visa tai? Kaip man viskas atsibodo, ta Kuba, tie pliažai, bananai, cukranendrės, tas karštis ir kubietės! Kodėl aš ne Paryžiuje? Kodėl aš dabar nesėdžiu su savo geriausiu draugu Andre Morois tarp kurtizanių, negeriu rytinio aperityvo ir nediskutuoju apie gyvenimo prasmę?"

Paryžius. Andre Morois savo miegamajame kambaryje glostydamas gražios kurtizanės klubus ir gerdamas rytinį aperityvą mąsto: "Kam man visa tai? Kaip man atsibodo tas Paryžius, tos kvailos kurtizanės, tas Eifelio bokštas, nuo kurio tau spjaudo ant galvos! Kodėl aš ne Maskvoje? Kodėl nesėdžiu su savo geriausiu draugu Andrejumi Platonovičiumi, negeriu iš stiklinės tikros rusiškos degtinės ir nediskutuoju su juo apie gyvenimo prasmę?

Maskva. Šalta. Sninga. Andrejus Platonovičius su šluota rankose vejasi berniūkštį ir galvoja: "Velnias, pagausiu - užmušiu bjaurybę!"

- įvertink!
­
(3.8)

Po laivo katastrofos pakliuvo žemaitis, dzūkelis ir suvalkietis į laukinių salą. Laukinių minia juos pasičiupo, nutempė pas vadą, o tas ir sako:
- Na, ką, jei norite grįžti namo, turėsite išsipirkti. Pasirinkite: arba mokat 100 baksų, arba gaunate 100 kart su lazda per užpakalį, arba suvalgot maišą svogūnų.
Žemaitis pamąstė, pamąstė, išsitraukė 100 dolerių ir sumokėjo vadui. Dzūkelis, neturėdamas pinigų, pasirinko lazdas. O suvalkietis pareiškė:
- Na, neškit čia tuos svogūnus!
Laukiniai žemaitį paleido, dzūkelį primušė ir išspyrė, o suvalkietis ėmė graužti svogūnus. Graužia ir verkia, graužia ir verkia. Galų gale, neiškentęs, taria:
- Ne, geriau jau lazdų!
Laukiniai prišoko prie suvalkiečio ir ėmė jį mušti. Gavęs 50 lazdų, suvalkietis ėmė rėkti:
- Ne, galvijai, baikit, geriau jau svogūnai!
Laukiniai pasodino jį vėl prie svogūnų... Suvalkietis graužia graužia, po kiek laiko vėl neišlaiko ir taria:
- Ne, geriau jau lazdos!
Laukiniai vėl ima jį mušti. Duoda dar 30 lazdų ir tas vėl ima šaukti:
- Baikit, geriau svogūnai!
Vėl ima valgyt svogūnus. Likus kokiam dešimtadaliui maišo, ašarodamas pareiškia:
- Ne, geriau jau lazdos!
Laukiniai vėl ima jį mušti. Po dešimto smūgio suvalkietis surinka:
- Gerai jau, gerai, imkit tuos savo 100 dolerių, galvijai!

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­