­

Geriausiai įvertinti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(4.42)

Po laivo katastrofos išsigelbėjo vyrukas su šešiomis moterimis. Pakliuvo jie visi į negyvenamą salą. Vyrukas kelis mėnesius mylėjosi su visomis šešiomis iš eilės, bet galų gale jam pasidarė liūdna, užsimanė jis namo. Praėjus dar keliems mėnesiams, kai jau gyvenimas tapo nemielas, pamatė jis prie salos artėjančią valtelę. Jai priplaukus, iš jos išlipo gruzinas. Vyrukas jį džiaugsmingai pasitiko ir tarė:
- Žinai, aš čia gyvenu su šešiomis moterimis, davai keičiamės: tu man valtelę, o aš tau moteris? Galėsi šešias dienas per savaitę mylėtis vis su kita, o sekmadienį turėsi išeiginę!
- O kam man išeiginė? - Paklausė gruzinas ir nustūmė valtelę į jūrą.

- įvertink!
­
(4.42)

Išleidžia gruzinas savo sūnų mokytis į Maskvą. Ir perspėja:
- Tu ten Maskvoj būk atsargus su mergom. Nepulk dulkinti kiekvienos pasitaikiusios, nes pasigausi kokią ligą, užkrėsi savo žmoną, tavo žmona užkrės mane, aš užkrėsiu tavo mamą, o tu savo motiną pažįsti - jinai visą kaimą užkrės.

- įvertink!
­
(4.42)

Prancūzų, amerikiečių ir lietuvių studentai susilažino, kas iš jų galingesnis ir nutarė tai patikrinti varžybose. Reikėjo įvykdyti tris sąlygas:
1. Išgerti butelį degtinės ir 10 butelių alaus.
2. Įeiti į narvą ir paspausti meškai leteną.
3. Permiegoti su negre.
Pirmasis startavo prancūzas. Jis išgėrė degtinę...ir paliko areną, nes alaus nemėgo. Amerikietis išgėrė viską ir nukritęs užknarkė. Lietuvis skaniai išgėrė degtinę užgėręs alumi ir, truputi svyruodamas , nuėjo vykdyti antros užduoties. Netrukus pasigirdo meškos riaumojimas, rusiškų keiksmų rinkinys, o po kelių minučių pasirodė ir meškos apdraskytas studentas. Dairosi ir klausia:
- K-kurr ta nnegrrė, kkuriai turiu paspausti leteną?

- įvertink!
­
(4.41)

Negyvenamoje saloje atsidūrė amerikonas, voketis ir rusas. Gyveno kartu, liūdėjo, kol prie salos kranto neatplaukė butelis. Atidarė jį, o iš ten išlenda džinas ir sako:
- Kalėjau šiame butelyje penkis tūkstančius metų. O dabar jūs mane išlaisvinote, ir todėl sakykit kiekvienas po du norus.
Apsidžiaugė amerikonas ir sako:
- Maišą pinigų ir namo! - ir iškart pranyko.
Apsidžiaugė ir vokietis:
- Mergų ir namo! - ir taip pat dingo.
Liko vienas rusas. Galvojo, galvojo, ir sako:
- Ech, gera buvo chebra. Duok vagoną degtinės ir visus atgal!

- įvertink!
­
(4.41)

Vakar keliems estams papasakojau anekdotą apie tai, kokie estai stabdžiai... Šiandien jie mane primušė...

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­