­

Geriausiai įvertinti anekdotai, kategorija Tautiniai

­
(4.38)

Albanų mokslininkai išrado naują radarą, be klaidų atpažįstantį visus svetimus lėktuvus. Radaro veikimo principas labai paprastas - visi lėktuvai yra svetimi, nes nuosavų Albanija neturi.

- įvertink!
­
(4.38)

Kinijoje padirbtų pasų nuotraukoms naudojamos dvi nelegalios kopijos: vyro ir moters.

- įvertink!
­
(4.38)

Pakvietė karalius anglą, rusą ir lietuvį. Kas ilgiau išbus su šešku, tas gaus pusę karalystės. Anglas: 2,3,5 minutės. Išėjo ir sako:
- Daugiau negaliu.
Rusas: 5,10,15 minučių. Išėjo ir sako:
- Daugiau negaliu.
Lietuvis: 1,3,5 valandas. Išėjo šeškas ir sako:
- Daugiau negaliu.

- įvertink!
­
(4.38)

Susitinka amerikietis ir lietuvis viešajame tualete. Amerikietis, nusišlapinęs, iškarto prie kriauklės plautis rankų. Tuo momentu, nekreipdamas dėmesio į kriauklę, praeina lietuvis. Amerikietis, nustebęs, ir sako lietuviui:
- Mes, amerikiečiai, išeidami iš tualeto, visada plauname rankas. O jūs...
Lietuvis atsisuko į amerikietį:
- O mes, lietuviai, ant rankų N3M!Ž@M.

- įvertink!
­
(4.38)

Kalbasi amerikietis, prancuzas ir rusas. Nu ir pradeda girtis kas turejo didziausia pachmielka gyvenime. Pradeda amerikietis:
- Vyrai, karta atsibundu 8 mertu jachtoj, tokia karsta pupyte sedi tik su silkine skara prisidengus, laukia manes, as jos taip noriu, bet tos pachmielas kad niekaip neisejo.
- Cia dar nieko, sako prancuzas, va as karta prabundu 16 metru jachtoj, mane visokiais aliejais teplioja dvi tokios karstos mergytes, tiesiog lipa, o as toks pachmielnas kad niekaip negalejau.
Cia rusas atreze:
- Shudas cia tos jusu istorijos. Va as karta, atsibundu griovy kazkokiam, visas purvinas, galva plysta i keturias dalis, klynas prasegtas, ant manes tupi varna, snapu kapoja man i kiausius, o mano burna tokia isdziuvus kad net "stis" negaliu pasakyt!

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­