­

Ilgiausi anekdotai, kategorija Tik suaugusiems

­
(4.5)

Petrelio mamytė virtuvėje girdi, kaip įsijautęs mažius svetainėje žaidžia su dižiuliu žaisliniu geležinkeliu:
- Visi šunsnukiai, kas jau atvažiavote, py**inkit na**ui iš traukinio ir atlaisvinkit kuo greičiau vietą kitiems. O tie py**ukai, kas tik dabar susiruošėt važiuoti, paruošiat bilietus ir greit lipate su savo čemodanais, sėdate ir varom. Traukinys š**anciu nelaukia!
Mama, pašiurpusi, šoka prie Petrelio:
- Šiuose namuose toks leksikonas nevartojamas. Dabar eik į savo kambarį, ten stok į kampą dviems valandoms, apgalvok viską ir tik tuomet galėsi vėl būti laisvas.
Padarė pietus, paskaitė laikraštį, nai, ir po poros valandų į virtuvę atslinko Petriukas:
- Mama, gal jau galiu žaisti, dvi valandas kampe jau atstovėjau...
Mama:
- Gerai, atbuvai bausmę, gali vėl žaisti.
Petriukas grįžo prie geležinkelio. Ir girdisi vėl:
- Atvykusius keleivius prašome tvarkingai palikti vagoną, nepamirškite savo daiktų. Išvykstančius prašome neskubėti, susinešti visą savo bagažą į vidų, patogiai įsitaisykite...
Mama šypsosi patenkinta ir nustebusi. O Petriukas tęsia:
- Palydovai norės pamatyti jūsų bilietus. O tie, kuriuos už**so dviejų valandų vėlavimas, eikit ir skųskitės tai stervai virtuvėje!

- įvertink!
­
(4.41)

Trys vyrukai: futbolininkas, pianistas ir šiaip darbininkas pakliuvo į avariją. Futbolininkui nurovė kojas, pianistui - rankas, o likusiam žmogeliui - pimpį. Daktarai, neturėdami ką daryti, prisiuvo futbolininkui kažkokios moters kojas, pianistui - moters rankas, o likusiam žmogeliui, neturėdami išeities, prisiuvo dramblio straublį.
Praėjo metai. Visi trys kažkaip susitiko ir įsišnekėjo. Futbolistas tarė:
- O, žinot, chebra, keistas dalykas, tos naujos kojos tiesiog puikios: grakščios, lanksčios, per jas tapau vienu iš žinomiausių pasaulio futbolininkų. Problema tik viena: vos atsigulu į lovą, iš karto išsiskečia...
Pianistas irgi prisideda:
- Jo, o mano rankos dabar tiesiog puikios. Pagarsėjau per visą pasaulį. Bet vat į tualetą normaliai nueiti negaliu: vos suimu už pimpio, rankos iš kart jį sugriebia ir ima tampyti tol, kol nenuleidžiu...
- Ech, niekai visa tai, - nusijuokia trečiasis. - Štai man tai gyvenimas tikrai pagerėjo: viso pasaulio moterys manęs ieško, mane myli, mane išlaiko, dovanas dovanoja, vilas, jachtas, pinigus... Tik vat į jokį turgų ar vaisių parduotuvę negaliu nueiti. Jei tik nueinu, iškart iš kelnių išlenda straublys, griebia už artimiausio banano ir kiša jį man į užpakalį...

- įvertink!
­
(3.76)

Žiema. Sibiras. Kolūkiečiai pjauna medžius... Labai didelis triuksmas... Ir pažadina du lokius... Na, lokiai, aišku, niekaip užmigti negali... Ir darbai baigėsi, ir naktis atėjo, ir rytas... O jie vis kaip negali užmigti, taip negali... Vienas atsisuka ir sako:
- Aš žinau, kaip galima užmigti, na, bet, manau, neverta prasidėti...
- Na, na... Sakyk, gal apsimoka... Juk jau para, kaip nemiegam...
- Na, aš girdėjau, kad reikia pasimylėti...
- Ne, ne... Baik tu, mes gi vyrai... Kaip mes taip?
- Jo, jo... Pabandykim paskaičiuoti iki tūkstančio...
Skaičiuoja ir iki tūkstančio, ir iki trijų... Nepadeda... Nervai neišlaikė vienam... Atsisuko ir sako:
- Na, davai, pasivarom.
Varosi varosi jie, ogi žiūri, kad pro langelį zuikis į juos spokso... Pasimetė lokiai... Gėda pasidarė... Nusprendė pasivyti zuikį ir priremti prie sienos, kad tas visam miškui neišpasakotų... Apjuoks gi...

Vejasi per mišką... Jau ir pavargo, pribėgo prie ežero, jau nedaug liko, kol sučiups žvairį. O žvairys tik strykt į eketę... Tą sekundę ir meška savo leteną įkišo paskui žvairį... Ir ištraukia meška iš eketės už pakarpos bebrą... Meška pakėlė bebrą... Žiūri į jį... O bebras sako:
- Nu što, pider... Abaznalsia???

- įvertink!
­
(4.31)

Eina gatve mergina. Graži tokia, kaip angelas. Figūra - fantastiška. Tikras saldainiukas. Mato - ant suoliuko sėdi grupelė vaikinų. "Na, dabar jie žiūrės į mane įimylėjusiais žvilgsniais" - galvoja. Ir iš tikro, vaikinai, žiūri.... bet ne į ją, o į kitą, einančią truputėlį priekyje, visai neišvaizdžią paną. "Keista" - galvoja mergina. Ima stebėti tą paną ir mato, kad ji labai jau seksualiai kraipo užpakaliuką. Pabando ir pati tiap pakraipyti, bet neišeina. "Reikia paklausti jos, kur taip išmoko" - pamano mergina ir pasiveja tą panytę. Klausia:
- Atsiprašau, turiu tokį klausimiuką. Jūs tiesiog nuostabiai mokate kraipyti klubus, gal galite pasakyti, kur taip išmokote?
- Be problemų! - sako panytė ir duoda adresą.
Mergina nueina duotu adresu, paskambina į duris, o jai atidaro dvimetrinis gruzinas.
- Užeik, matyt atėjai pasimokyti, ar ne? - Sako šis.
Mergina užeina. Mato - stovi mokyklinė lenta. Gruzinas priveda ją prie lentos ir sako:
- Dabar nusirenk ir stokis ant keturių.
"Sudie, nekaltybe!" - pagalvoja mergina ir nusirengia. Atsistoja ant keturių, o gruzinas paima gabalą kreidos, įkiša jai į užpakalį ir sako:
- O dabar rašyk: 6, 8, 9, 6, 8, 9!

- įvertink!
­
(3.71)

Balius... Poručikas Rževskis ir jo draugas atėjo, vaikštinėja, visas damas apžiūrinėja. Rževskis su visais sveikinas... Bičiuliaujasi... O draugas nieko nepažįsta. O draugas labai nori moteri paturėti oraliniu būdu.
- Rževski... Tu čia visas damas pažįsti... Pasakyk, kuriai galima būtų duoti į burną, kad mane oraliniu būdu patenkintų? Rževskis apsidairo įdėmiai ir sako:
- Štai šita su raudona suknele...
Draugelis nuvaro... Pakalbina... Pašoka su ja... Nuvaro į balkoną parūkyti ir patiria didelį malonumą... Grįžta pas Rževskį ir giriasi, kad viskas labai gerai... Draugeliui mažai ir jis dar paprašo parodyt, kuri gali pakartoti lygiai tą patį...
Rževskis:
- Na dar gali šitą su juoda skrybėle... Draugelis lygiai taip pat ją pakabina ir lygiai taip pat suveikė jo taktika... Džiaugiasi Rževskio draugas ir klausia:
- Iš kur tu žinai, kuri gali patenkinti oraliniu būdu?
Rževskis pagalvoja, pažiūri į vieną damą... Į kitą... Ir sako:
- Vat matai aną, su tokia didele šukuosena?
Draugas:
- Matau!
Rževskis:
- Matai, burna yra?
Draugas:
- Matau!
Rževskis:
- Vadinasi, į burną ima.

Rusiskai sitas anekdotas geriau skamba...

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­