­

Naujausi anekdotai, kategorija Nepatikrinti

Dėmesio!

Šioje kategorijoje rodomi anekdotai yra atsiųsti mūsų lankytojų ir dar nepatikrinti administracijos, todėl juose gali būti vartojama necenzūrinė kalba, anekdotai gali būti įžeidžiantys ar tiesiog nejuokingi. Jeigu Jūs esate drąsus žmogus ir nebijote visų šių blogybių tada galite skaityti toliau :-)

­
(3.31)

Nusipirko žmona kačiuką nepranešusi vyrui. Gryžta vyras vakaria iš darbo ir pasidėjęs portfelį atsisėdo prie telavizoriaus. Pro televizorių prabėgo tas mažas kačiukas. Vyras nusičiaudėjo ir nusišluostė ašarą. Žmona išgirdusi čiaudulį atbėgo pas jį. Atsisėdusi jam ant kelių sako:
-Na, brangusis atsipalaiduok ir apie nieką nagalvok,- švelniai pasakė ji ir pradėjo jį masažuoti. Po kiek laiko ji pažiūrėjo ar jis miega, o kai pamatė, kad tikrai miega sako:
-Mes turim kačiuką!
-Aha, gerai...- nieko negirdėjęs atsakė vyras.
Kitą rytą vyras atsibudo ir pasižiūrėjęs į laikrodį pažiūrėjo į paklodę ant kurios buvo balutė! Tada vyras nusprendė netylėti, o pažeminti žmoną ir sako:
-Žmona, nejau tu pradėjai per migus sysioti?
-Argi tau nesakiau, kad turime ka...
-Apčiii!!!- nusičiaudėjo ir vėl vyras, o paskui dar ir pamatė prieš pat nosį kačiuką! Tada jis taip nusičiaudėjo, kad tas kačiukas prie žemės prisiplojo!
-Ak, tu, Šunie!- sušuko žmona.
-Tai tu myli kates labiau už šunis, pelia?!
-


Atsiuntė: Nu geras čia juokelis :-D
- įvertink!
­
(2.33)

JŪS TURITE TEISĘ TYLĖTI,KĄ JŪS KALBATE,KALI IR BUS PANAUDOTA PRIEŠ JUS MEILES TEISMA


Atsiuntė: DENISAS
- įvertink!
­
(1.43)

Raudu siena yra pastatyta kad zmones ten gletu prasyti pasigailejimo Chuck`o Norriso bet visada atsakymas yra ne todel ten yra Raudu siena


Atsiuntė: AKB*
- įvertink!
­
(2.78)

Chuckas nemirsta, jis tiktai uzsimerkes kad nematytu kubiliaus.


Atsiuntė: Satrab
- įvertink!
­
(2.45)

eina blondine vidury misko ir neranda tuliko .staiga susitinka drauge ir tada jos ilgai ir laimingai siko iki tol kol prisisiko tiek kad iki galvos ir po to jos paduso :D :D :D :D :D :^D


Atsiuntė: Nedas Venslovas
- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­