­

Naujausi anekdotai, kategorija Nepatikrinti

Dėmesio!

Šioje kategorijoje rodomi anekdotai yra atsiųsti mūsų lankytojų ir dar nepatikrinti administracijos, todėl juose gali būti vartojama necenzūrinė kalba, anekdotai gali būti įžeidžiantys ar tiesiog nejuokingi. Jeigu Jūs esate drąsus žmogus ir nebijote visų šių blogybių tada galite skaityti toliau :-)

­
(0)

Atejo zmogus i ligonine ir praso gydytojos padekite man galva skauda ziuri gydytoja i ta galva o ten neko nemato todel patikrino ir qydytoja sako skauda nes isejau is toleto ir pradejo skaudeti galva. Ha -ha ugi isejai is toleto


Atsiuntė: felicija
- įvertink!
­
(5)

Vaziuoja ciuvas masina nakti ir mato pakelej zalia svytinti zmogu.Sustoja prie jo ir klausia:"Kas tu toks?",tas atsako:"As gejus is marso, gali pavest?", vairuotojas sako: "Nu sok i vidu, pavesiu". Vaziuoja dviese masinoj ir ziuri ciuvas, melyna zmogu svytinti pakelej mato. Nu sustoja prie to ir klausia:"Nu kas tu toks bl#t?",tas atsako:"as gejus is jupiterio, gali pavest?",vairuotojas atsako:"ok lipk". Vaziuoja tryse masina ir ciuvas mato dar viena zalia zmogu pakelej. Nu sustoja prie to ir sako:"Nu tu pydaraste, lipk i masina", "Keliu policija, prasom dokumentus".


Atsiuntė: Nesveikas
- įvertink!
­
(1)

Sikslas kartą pasakė:
Pakelk ragelį blemba.


Atsiuntė: Ciumbas
- įvertink!
­
(1)

Eikit naxuj - pasakė Paulius.


Atsiuntė: čiumbaras
- įvertink!
­
(1)

Petriukas klausosi draugo kuris pasakoja senus ir nuvalkiotus anekdotus.
Petriukas galvoja.
Nu bleeettt kada tu ušsikiši


Atsiuntė: Lukas
- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­