­

Naujausi anekdotai, kategorija Nepatikrinti

Dėmesio!

Šioje kategorijoje rodomi anekdotai yra atsiųsti mūsų lankytojų ir dar nepatikrinti administracijos, todėl juose gali būti vartojama necenzūrinė kalba, anekdotai gali būti įžeidžiantys ar tiesiog nejuokingi. Jeigu Jūs esate drąsus žmogus ir nebijote visų šių blogybių tada galite skaityti toliau :-)

­
(2.33)

Vaikas ateina į mokyklą po naujųjų metų ir sako: aš visus metus sprendžiau vieną uždavinį. Mokytoja klausia: aip tau taip pavyko? Vaikas sako: prieš penkias minutes iki naujųjų parašiau vieną skaičių uždavinyje, o tada kai buvo viena minutė po vidurnakčio, pabaigiau jį spręsti.


Atsiuntė: Tomas
- įvertink!
­
(5)

Vyras ir zmona guli lovoje.Staiga zmona vyro paklausia:
-Kodel tavo blakstienos tokios ilgos?
-Nes vaikysteje daug verkiau,-atsako vyras.
-O,kad vaikysteje tu butum daug sisiojes,-atsidusta zmona.


Atsiuntė: Solded silence
- įvertink!
­
(3.6)

Ciuvas nusipirko namair klausia motinos kaip ta nama pavadinti.Motina atsako:
-Koki pirma zodi isgirsi,tai ir pavadink.
Ciuvas isgirsta zodi triusikai.Tai ir pavadina savo nama triusikais.Po kiek laiko nusiperka suni.Ir vel klausia savo motinos kaip ta suni pavadinti.Motina vel atsako,kad koki pirma zodi isgirsi taip ir pavadink.Isgirdo ciuvas zodi sisiukas.Ti ir pavadino savo suni Sisiuku.
Nakti isilauzia i to pacio ciuvelio namus vagis.Tas pabudes is miego saukia vagiui:
-Lauk is triusiku,o tai sisiuka paleisiu!


Atsiuntė: Solded silence
- įvertink!
­
(4.2)

Eina kiskis namo ir randa buteli ant kurio parasyta ,,negerk,pradesi zagset'.Zuikis paeme ir isgere ta gerima.Eina-zagt zagt.Eina toliau.Suranda buteli ant kurio parasyta ,,negerk,pradesi pirsnot'.Isgere ir ta buteli.Eina-zagt pirst,zagt pirst.Tada randa buteli ant kurio parasyta ,,negerk,pradesi dainuot'.Kiskiui kaip jau ir geda,bet vis vien isgeria ta butelii.Eina-zagt pirst tralialia,zagt pirst tralialia.Eidamas toliau rado buteli ant kurio parasyta,,negerk,pradesi melsti'.Kiskis vel ji isgeria!Ir eina kiskis namo dainuodamas-zagt pirst tralialia dieve gelbek tu mane XD


Atsiuntė: Solded silence
- įvertink!
­
(1.67)

Blondinės elektroninio laiško laukia prie rozetės


Atsiuntė: Trolis
- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­