­

Atsitiktinai parinkti anekdotai

­
(3.84)

susimeta zuikiai pinigu,bonkike nusiperka bet uzkandos nera.Zuikiai zino kad vana visada surio turi nueina pas ja sako: -Varna,gersi? Varna: -Taip. Iskkrito suris is burnos zuikiai issinese .Kita diena vel tas pats bonkele yra uzkandos nera.Vel nubega pas varna: -Varna,gersi? -varna tyli. zuikis ypila i stikliuka degtines sako: -Tiek uzteks? Varna: -taip. Vel suris iskrito.Zuikiai isinese.Kita diena vel tas pats.pas varna: -Varna,gersi? Varna tyli.Ipyle degtines: -tiek uzteks??? Varna tyli.zuikis: -Varna tu manai kad mes tave norim apgauti???? -Taip,-atsako varna=D

- įvertink!
­
(3)

Verslininkai kalbasi:
- Tai tu galvoji, kad tai pavyks?
- Aš negalvoju, aš žinau.
- Na, tai, ką tu negalvoji, aš žinau, bet to ką tu žinai, aš negalvoju...

- įvertink!
­
(3.59)

Sėdi maža mergytė smėlio dėžėje - burnytė suplėšyta, viena akytė išvarvėjusi, kita ant kažkokios žarnos maskatuojasi, iš ausyčių ir nosiuko bėga kraujas ir tyliai sau murma: - Nu blemba ir nusičiaudėjau..

- įvertink!
­
(4.11)

Ateistas numirė ir pakliuvo į pragarą. O ten - dvi durys - į kairę ir į dešinę. Ateistas praveria kairiąsias duris, ir mato: liepsna, dūmai, pikti velniai laksto, žmonės katiluose su smala verda... Siaubas toks. Ateistas greitai uždaro duris, lukteli kelias minutes, kad nusiramintų, ir eina prie kitų durų. Atidaro, ir mato - sėdi chebra, su panom alų geria, kortom žaidžia, linksminasi... Ateistas nedrąsiai žengia vidun, ir klausia:
- Chebra, klausykit, kodėl čia viskas gerai, o ten, pro kitas duris užėjus - visiškas siaubiakas?
- Taigi, ten tikintiesiems skirta. Jie be to negali...

- įvertink!
­
(4.08)

Bučiavo, bučiavo karalaitis miegančiąją gražuolę, o ji kaip neprabudo, taip neprabudo. Taip, bemiegančią, ir išdulkino.

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2019. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­