­

Ilgiausi anekdotai

­
(3.6)

Eina pavargęs policininkas po darbo namo, susikūprinęs visas, darbo diena buvo sunki: 3 išžaginimai, 4 plėšimai, 9 vagystės... Žiūri, parke ant suoliuko narkomanas sėdi, žolytę su pasimėgavimu traukia. Policininkui nervai nebeišlaikė, išsitraukė pistoletą ir nušovė narkomaną. Narkomanas net žolytės nespėjo eilinį kartą užtraukti, kaip atsidūrė rojuje. Mato - žolytė dar dega, tai jis užsitraukė ir apsidairė. O čia Dievas priėjo ir klausia:
- Ką čia darai?
- Žolytę rūkau.
- Nagi duokš pamėgint.... Nu geras daiktas! Klausyk, aš tave atgal į žemę nusiųsiu, o to žolytę augink ir man čionai pristatinėk, gerai?
Narkomanas sutiko. Dievas jį nusiuntė atgal į žemę. Po savaitės eina tas pats policininkas, žiūri - sėdi narkomanas ant suoliuko, žolytę traukia!
- Klausyk, taigi aš tave dar prieš savaitę nušoviau! Kaip tu čia vėl?
- O mane Dievas atgal atsiuntė.
- O kad man taip kokius trejus metus atgal... Tikrai kitaip gyvenimą susitvarkyčiau, bizniuką kokį padaryčiau...
Narkomanas:
- Jokių problemų. Galiu suveikt. Tris metus atgal permesim.
Policininkas:
- Tikrai? O kiek tas kainuos?
Narkomanas:
- 1 kg žolės. Atneši - bus tau trys metai atgal.
Policininkas greitai žolės suorganizavo, atnešė, atidavė ir pykšt dar kartą narkomaną. Narkomanas vėl į rojų. Dievas klausia:
- Na? Atnešei žolės?
- Va, visas kilogramas. Turiu tokį nedidelį prašymėlį... Policininkas, kuris gavo tą žolę, prašė, kad kaip nors jį tris metus atgal perkelti, jis nori sau gyvenimą pataisyti... Ar negalėtumėt padėt?
Dievas:
- Jokių problemų. Va ten, už kalvelės rasi varpinę. Nueisi, paskambinsi tris kartus, tris metus atgal tą policininką perkelsi.
Narkomanas nuėjo. Dievas laukė, laukė... Jau vakaras atėjo, saulė nusileido. O narkomano kaip nėr taip nėr. Neiškentęs nuėjo prie varpinės, žiūri - narkomanas varpinėje įsikabinęs kad skalambija, kad skalambija ir rėkia:
- Nu "žalias", aš tave pas dinozaurus nusiųsiu!

- įvertink!
­
(3.41)

Varsuvos kurvos (necenzuruotas)

Varsuvos senamiesty susitinka dvi kurvos, senos kolezankos, kadaise kartu si bizni paradejusios, bet jau 10 metu kaip nesimaciusios. Kuomet jau atsiglebesciavo, atsibuciavo, viena ir klausia:
- Na, kuma, kaip tau sekasi? Klok!
- Zinai, visai neblogai. As pastaraisiais metais tvatyjuos tik su verslininkais ar siaip kokiais komersantais. Vyrai kaip erzilai, bybiai ju kieti, zinai, vienas malonumas. Ir pinigu turi kaip sieno. Na, o kaip gi tu?
- As tai, kuma, tvatyjuos tik su intelektualais...
- Su kuo?.. Su kuo tokiais???
- Su intelektualais, kuma, su intelektualais. Nezinai, kas yra intelektualai? Na gerai, tau papasakosiu. Klausyk. Visu pirma intelektualas pakviecia mane pietu i restorana. Ten jis uzsako koki kepsni ir prancuzisko vyno, o po kepsnio visuomet dar pasiulo deserto ir kavos. Is pradziu geriam juoda kava, o po to balta. Tai va, is restorano intelektualas vezasi mane i teatra, o...
- Kur?.. Kur vezasi???
- I teatra, kuma, i teatra. Nezinai, kas yra teatras? Na tai tokia didele sale, i kuria susirenka visi Varsuvos intelektualai ir susede spokso i scena, kur tipo ir vyksta tas teatras, vadinasi, spektaklis. Tai va, per pertrauka intelektualas vedasi mane i teatro bufeta ir vaisina kava su konjaku, o...
- Tai tu tiek daug kavos geri???
- O taip, kuma, su intelektualais kava tik geriam ir geriam... Tai va, po teatro intelektualas ima taksi ir vezasi mane namo. Ieinam i jo namus, o ten pilna knygu. Kur bepasisuksi - vien knygos ir knygos... Intelektualas tik citatas zarsto, tik frazemis taskosi. Tada isgeriam dar sampano ir jau po to einame i jo miegamaji. As iskart nusirengiu ir gundanciai atsigulu ant placios intelektualo lovos, o jis tuo tarpu pamazu nusirengineja. Nusimeta svarka, atsirisa kaklaraisti, nusivelka marskinius, atsisega dirza, nusimauna kelnes, issitraukia peni ir...
- Ka?.. Ka toki???
- Peni, kuma, peni. Tu ka, nezinai kas yra penis? Na tai toks daiktas kaip bybys, bet tik ma-a-azas ir baisiai susiraukslejes.

- įvertink!
­
(3.81)

susimeta zuikiai pinigu,bonkike nusiperka bet uzkandos nera.Zuikiai zino kad vana visada surio turi nueina pas ja sako: -Varna,gersi? Varna: -Taip. Iskkrito suris is burnos zuikiai issinese .Kita diena vel tas pats bonkele yra uzkandos nera.Vel nubega pas varna: -Varna,gersi? -varna tyli. zuikis ypila i stikliuka degtines sako: -Tiek uzteks? Varna: -taip. Vel suris iskrito.Zuikiai isinese.Kita diena vel tas pats.pas varna: -Varna,gersi? Varna tyli.Ipyle degtines: -tiek uzteks??? Varna tyli.zuikis: -Varna tu manai kad mes tave norim apgauti???? -Taip,-atsako varna=D

- įvertink!
­
(3.04)

╚► apie narkomanus ♥
Stovi ant saligatvio trys narkomanai ir stabdo masinas. Sustoja taksi. Narkomanai klausia: -Ar nuvesi iki stoties keturis? -Bet jus tik trys. -O tu ka, su mumis nevaziuosi?

Grizhta narkomanas namo, vidurnakti, nueina i virtuve pasiima puoda barshciu ir pila sau i burna tuo paciu pats apsipildamas, tuo metu ieina mama: -Suneli gal tu i lekshte isipilk? -Kas apsirukes? Ash apsirukes?

Sedi du prisiruke narkomanai bute. Vienas sako: -Iseik. Po valandos. -Neiseisiu. Po valandos. -Tada as ant taves uzsiundysiu suni. Po valandos. -Neuzsiundysi. Po valandos. -Reksai, fass. Po valandos. -Au!

Nusipirko narkomanas kazkokio naujo kaifo uz nerealias babkes, uzsimete ir nuejo namo. Atsistojo prie lango ir galvoja "keista kazko visai" truputi velaiu "Ne! Rimtai neveza, kazkoks sh..as" ir po to garsiai sako: -Jauciu einu geriau po miesta pasivaikciosiu... Mamos balsas ish virtuves: -Eik,eik a to jau tris dienas kaip debilas prie lango stovi...

Papuole narkomanas i pragara, vaikshto vaikshto ziuri - visas laukas kanapiu! Jis tik skina ir skina, tuoj atejo velnias ir sako: -Kam tu skini paziurek kiek kruvu priskinta! Narkosha pasiziuri - rimtai!pilna! Jis tik kad prades kasiakus sukti tik suka suka jam velnias ir sako: -Tu ka? paziurek kiek prisukta! Narkomanas ziuri - stebuklas ir velniui: -Duok greit dektuku!!! -Taip, taip, jei butu dektuku - butu rojus...


Ateina pas narkomana mirtis ir sako tipo einam su manim, tas atsako gerai - tik dar parukom po kasiaka ir einam. Nu paruke ir mirtis viska pamirshus ishejo. Kita diena tas pat, dar po dienos ateina mirtis ir sako : -Gerai, parukom ir ash eisiu...

Stovi narkomanas prie pelkes ir pasiemes pagali krapstosi. Prie jo prieina kitas narkomanas ir klausia: -Ka tu cia veiki? -Ryklius baidau. -Kazko nematau as tavo rykliu? -Nematai? Reiskia gerai baidau.

- įvertink!
­
(4.07)

Pustuštė sankryža. Į ją važiuoja gražus, mažutis ir, akivaizdžiai, labai brangus "Mercedes". Užsidega raudona šviesa, "Mercedesas" staigiai stabdo... Ir, kaip jau būna, į jo užpakalį įsirėžia "Zapukas". "Zapuko" vairuotojas, matydamas, kas įvyko, tiesiog sustingsta. Tuo tarpu "Mercedeso" durelės atsidaro ir iš jo išlipa tokia akivaizdi blondinė. Blondinė blondinė tiesiog. Dažyta dažyta. Neskoninga neskoninga. Bet visa apkarstyta aukso gabalais. Akivaizdžiai, kažkokio "novaruso" draugė.
Blondinė prieina prie "Zapuko", išskėčia žieduotus pirštus ir ima aiškinti:
- Tu į ką įvažiavai! Tu natūroje supranti??? Tuo paimsiu mabylą ir paskambinsiu kam reikia!!!
Vyrukas "Zapuke" tyli ir atsijungusiu žvilgsniu žiūri į blondinę. Tuo tarpu ta išsitraukia mažą auksinį mobilų telefoną ir kažkam skambina. Telefonas sureguliuotas taip garsiai, kad vyrukas puikiausiai girdi visą pokalbį:
- Alio.
- Kalianai? Alio?
- Alio, alio.
- Girdi?
- Tipo jo, nu?
- Čia aš į avariją pakliuvau. Natūroje.
...Telefone pauzė. Maždaug pusės minutės...
- Alio? Kalianai?
- Ėėė.... O kokia pas jį mašina?
- Ėėėė... Nežinau...
- Tai paklausk!!!
Blondinė pasisuka y vyruką, sėdintį "Zapuke":
- Nu, tipo, kokia pas tave mašina?
Vyruką, matyt, iš beviltiškumo, aplanko įkvėpimas:
- "Jaguaras". Naujas. Ką, nematai?
Blondinė į ragelį atkartoja:
- Pas jį "Jaguaras". Naujas.
...Ragelyje vėl pauzė. Maždaug pusės minutės...
- Alio, Kalianai?
- Ėėėė...
- Alio?
- Paklausk jo. Ar jis pretenzijų turi?
Blondinė pasisuka į vyruką:
- Ar pretenzijų turi?
Vyrukas, po neilgos pauzės:
- Neturiu.
Blondinė, į ragelį:
- Sako, kad tipo neturi.
- Tai ko tu tada lauki, durne, šok į mašiną ir važiuok iš ten greičiau, kol jis dar neapsigalvojo!!!

- įvertink!
Autorinės teisės | Kontaktai
© juokeliai.lt 2020. Visos teisės saugomos. XHTML, CSS. Rėmėjas: tophostingas.lt.
­